24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Samsun Balkan Türkleri Derneği Şehitler İçin Mevlid Okuttu

  • 27 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 368 KEZ OKUNDU
Samsun Balkan Türkleri Derneği Şehitler İçin Mevlid Okuttu

Samsun Balkan Türkleri Derneği şehit olan polis, asker ve tüm güvenlik güçlerinin ruhları için kuran-ı kerim ve kelime-i tevhid okuttu.
Samsun Balkan Türkleri Derneği Başkanı Cihat Yılmaz “Son günlerde vatan uğruna onlarca gencimizi şehit vermenin acısını tüm ülke olarak derinden yaşıyoruz. Gencecik evlatlarımız gözlerini bile kırpmadan vatanımız, bayrağımız ve bizler için canlarını seve seve feda ediyorlar ve mertebelerin en yücesi olan şehitlik mertebesine erişiyorlar. Her şehit haberi içimizde tarif edilemeyecek duygulara dönüşüyor. Onlar bizlerin kardeşi, çocuğu, yeğeni; onlar isimsiz kahramanlarımız. Kanımız canımız bedenimizin bir parçası. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Dernek yönetimi olarak dernek binamızda Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Cennet vatanımız uğruna canlarını feda eden, bu toprakları vatan yapan, kanlarıyla bayrağımıza rengini veren aziz şehitlerimizin ve mübadele de hakkın rahmetine kavuşmuş kardeşlerimiz ile camiamıza hizmetleri olan vefat etmiş büyüklerimizin ruhlarına Kuran-ı Kerim ve Kelime-i tevhid okutup dualar yaptık. Allah dualarımızı kabul etsin” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Samsun Balkan Türkleri Derneği Şehitler İçin Mevlid Okuttu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Samsun Balkan Türkleri Derneği Şehitler İçin Mevlid Okuttu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ