18.03.2019 - Tekkeköy Gündem

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Törenle Sona Erdi

  • 09 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 477 KEZ OKUNDU
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Törenle Sona Erdi

Tekkeköy ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen karne dağıtım töreni ile 2016-2017 eğitim öğretim yılı sona erdi.

Tekkeköy Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu salonunda gerçekleştirilen törene Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy ilçe Jandarma komutan vekili Ali Ay, ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, şube müdürleri ve veliler katıldı.

Gerçekleştirilen törende öğrenciler karnelerini ilçe kaymakamı Günay Öztürk, Belediye Başkanı Hasan Togar ve İlçe jandarma komutan vekili Ali Ay’ın elinden aldı.

Önümüzdeki yıl liseye devam edecek olan sekizinci sınıf öğrencilerinden derece yapanlara derece plaket takdim edildi. Okul birincisinin yaş kütüğüne plaket çakması ile devam eden program kep atma töreni ile tören sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Törenle Sona Erdi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Törenle Sona Erdi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ