18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Adil Kullanım Kotasında Sevindiren Yenilikler Başlıyor

  • 11 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 318 KEZ OKUNDU
Adil Kullanım Kotasında Sevindiren Yenilikler Başlıyor

İnternet tutkunlarının en çok rahatsız olduğu konulardan birisi olan adil kullanım kotasında kullanıcıları mutlu edecek yeni bir düzenleme geliyor.

Mayıs ayından itibaren geçerli olacak uygulamayla gece saat 02:00 ile sabah 08.00 arası yapılan veri kullanımı ve indirme işlemleri, Adil Kullanım Kotası uygulamasında geçerli olmayacak. Böylece kullanıcılar gece saatleri boyunca AKK’a takılmadan tarifelerindeki hızlarda internet kullanabilecek.

Uygulanmaya başlayacak olan başka bir düzenleme de Adil Kullanım Kotasını aşan kullanıcıların düştüğü 3 Mbps’lık hız da değişiyor. Kullanmış olduğunuz tarifeye bağlı olarak düştüğünüz hız da en az 3 Mbps olmak üzere daha yüksek hızlarda olacak.

İnternet tutkunlarının rahatsız olduğu Adil Kullanım Kotasının Aralık 2018 itibariyle kaldırılması planlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Adil Kullanım Kotasında Sevindiren Yenilikler Başlıyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Adil Kullanım Kotasında Sevindiren Yenilikler Başlıyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ