18.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Ağustos Ayı UKOME Toplantısı Yapıldı

  • 11 Ağustos 2017
  • 1 YORUM
  • 442 KEZ OKUNDU
Ağustos Ayı UKOME Toplantısı Yapıldı

Okulların açılmasının yaklaşmasıyla birlikte merak edilen konuların başında gelen servis ücretlerindeki artış belli oldu.

2017-2018 eğitim döneminde okul servis ücretleriyle ilgili yapılan toplantıdan velileri sevindirecek sonuç çıktı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Ağustos 2017 Olağan UKOME Toplantısı’nda servis ücretlerine zam yapılmamasına ilişkin madde, oy birliği ile kabul edildi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı binasında toplantıda, 2017-2018 eğitim öğretim döneminde uygulanacak okul servis aracı fiyat tarifelerine zam yapılmaması kararı alındı. Öğrenci taşıma fiyatlarının 2016-2017 dönemindeki gibi uygulanmaya devam edecek.

Trafik yatay, düşey işaretleme, güzergah değişiklikleri, yeni taksi duraklarının oluşturulması ve ilçelerin servis aracı ihtiyaç analizlerinin yapılması gibi konularında görüşüldüğü toplantıda ayrıca il merkezi ve ilçelerde düzenlenecek Sosyal Etkinlik ve Sportif Müsabakalar için toplu taşım planlama ve trafik akışı belirleme konusunda süreli bir alt komisyon kurulması da kararlaştırıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    En azından bir şeye zam gelmedi

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Ağustos Ayı UKOME Toplantısı Yapıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Ağustos Ayı UKOME Toplantısı Yapıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ