21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Ahmet Deberoğlu’na Çalışmalarımızı Anlattık

  • 14 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 374 KEZ OKUNDU
Ahmet Deberoğlu’na Çalışmalarımızı Anlattık

Tekkeköy en güncel haberlerinin yer aldığı Tekkeköy Gündem internet sitesi olarak Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Deberoğlu’nu makamında ziyaret ettik.

Yaptığımız çalışmaları anlattığımız ziyarette devam ettirdiğimiz projelerin tanımını yaptık. Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Deberoğlu ile birlikte İmam Hatip Ortaokulu ve Tekkeköy için sağlayabileceğimiz faydalar hakkında fikir alış verişinde bulunduk. Deberoğlu’na İmam Hatip Ortaokuluna yaptıkları faaliyetlere elimizden gelen her türlü desteği sağlayabileceğimizi belirttik.

Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulunda ve Tekkeköy Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılan çalışmalar konusunda bilgi aldığımız ziyarette öncelikle çalışma yapmamız ve duyurmamız gereken konular hakkında fikirler aldık.

Gerçekleştirdiğimiz ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Tekkeköy Gündem’e başarılar dileyen Ahmet Deberoğlu “Sorunların dile getirilmesi ve daha kısa sürede çözüme ulaştırılabilmesi amacıyla Tekkeköy Gündem’e çok önemli bir görev düşüyor. Sorunların dile getirilmesinde basının önemini hava kirliliği konusunda çok net olarak gördük. Yapılacak çalışmalarla Tekkeköy’ün bir çok sorununun çözülmesi için önemli bir katkı sağlayabilirsiniz. Tekkeköy Gündem’e çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Gündem ekibi olarak ziyaretimizde göstermiş olduğu misafirperver davranışları Tekkeköy Gündem ve Tekkeköy için vermiş olduğu fikirlerinden dolayı Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Deberoğlu’na teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Ahmet Deberoğlu’na Çalışmalarımızı Anlattık başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Ahmet Deberoğlu’na Çalışmalarımızı Anlattık ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ