25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti

  • 08 Aralık 2016
  • 1 YORUM
  • 579 KEZ OKUNDU
AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti

AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, İl yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy ilçe teşkilatı, Tekkeköy İlçe kadın kolları başkanı Gülşen Maral ile beraberlerindeki heyet Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ettiler.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar; AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Cumhur Ünal, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve beraberindeki heyete yeni hizmete giren Tekkeköy Belediyesini tanıttı.

Tekkeköy yeni Belediye hizmet binasının bulunduğu konumun avantajlarından yararlanmaya başladığını dile getiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Yeni binamız Samsun Ordu karayolu üzerinde ve devlet yatırımlarının en fazla yer aldığı alanda bulunuyor. Yine Samsun’umuzun yerli yabancı misafirleri ile protokolün geçiş güzergahında yer alıyor. Bu avantajlar bu binaya da birçok bürokrat ve misafiri ağırlamaya müsait. Hava veya kara yolu ile Samsun’umuza gelen herkes belediye binamızın önünden geçiyor. Bu artıları kullanarak ilimize gelen protokol üyelerini belediyemizde misafir edip ağırlayarak ilçemiz hakkındaki bilgileri paylaşabileceğiz. Yine bu binanın görünüşü ilçemizin prestijini ve tanınırlığını daha da arttırıyor. 16 bin 500 metre kare kullanım alanına sahip olan bina her türlü donanıma sahip olarak inşa edildi. Bilişim teknolojileri ve donanım yönünden en son teknoloji ile donatılan binamız sayesinde vatandaşlarımıza AK Belediyecilik anlayışıyla daha hızlı daha kaliteli ve kesintisiz hizmet veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediyesi Yeni Hizmet Binasına Tam Not

Tekkeköy Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret eden AK Parti heyeti binanın Tekkeköy’e yeni bir görünüm kazandırdığını ifade ederek, yeni binanın Tekkeköy’e ve Samsun’a hayırlı olması temennilerinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Tekkekoy hayatı tekinin yaptığı hizmetlerle ilerliyor şu anki Baskanin yapmış olduğu birşey yok varsa yoksa peşkeş çekmesi satılmayan yer kalmadı ise gitmeden maaş almalar filan dolu önce bunları araştırsın il baskani

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

AK Parti Heyeti Tekkeköy Belediyesini Ziyaret Etti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ