18.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Akcagöz “Önlem Alınmazsa Kriz Teğet Geçmeyecek”

  • 29 Kasım 2016
  • 0 YORUM
  • 480 KEZ OKUNDU
Akcagöz “Önlem Alınmazsa Kriz Teğet Geçmeyecek”

CHP Samsun İl Başkanı Avukat Tufan AKCAGÖZ Türkiye’nin ekonomik durumu ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Yetkilelerin çözüm üretmek yerine gündeme başka konular getirdiğini belirten İl Başkanı “Dolar’ın, beklentinin ötesinde yükselişi ve ülkede ekonomik dengelerin neredeyse tepetaklak olması, hayra alamet değildir. 2017 yılının ciddi ekonomik sıkıntıları da beraberinde getireceği konuşulmaktadır. AKP hükümeti, ekonomik sorunlara çözüm bulmak yerine, aklını adeta başkanlık sistemi ile bozmuştur. Halkın gündeminde başkanlık sistemi yoktur. Ekonomik sefaleti halk çekeceğine göre, halkın birinci ve en önemli gündemi ekonomidir. Sunni gündemler yaratılmak suretiyle gerçek gündem unutturulmaya çalışılmaktadır.”

Önlem alınmadığı taktifde krizin teğet geçmeyeceğine dikkat çeken Akcagöz “Hükümet, doların yükselişini ve ekonominin kötüye gidişini seyretmekten başka bir şey yapmamaktadır. Vatandaşından dua edin diye talepte bulunan Bakanları görüyoruz. Krizi dua ile çözmeye çalışan dünyadaki tek ülke biziz. Vatandaşına, elinizdeki dolarları bozdurun diye tavsiyede bulunan siyasetçileri görüyoruz. Biz de, 17/25 Aralık sürecinde gördüğümüz milyon dolarların bozdurulmasını, kendilerine tavsiye ediyoruz. Bugünden tedbir alınmazsa, krizin teğet geçmeyeceği aşikar olup, sorumlusu da hükümetten başkası değildir. ” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Akcagöz “Önlem Alınmazsa Kriz Teğet Geçmeyecek” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Akcagöz “Önlem Alınmazsa Kriz Teğet Geçmeyecek” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ