21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Akçagöz “Samsunspor Layık Olduğu Lige Çıkmalı”

  • 23 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 392 KEZ OKUNDU
Akçagöz “Samsunspor Layık Olduğu Lige Çıkmalı”

CHP Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla başlayan yeni sezonda Samsunspor’a başarılar diledi.

Tüm Samsunspor’u birlik ve beraberlik içerisinde Samsunspor’a destek olmaya çağıran Akcagöz “Bir futbol sezonunun daha başındayız. Futbol, her zamanki gibi Samsun’da da coşkuyla ve ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Kentimiz için bu heyecanı anlamlı kılan, Samsunspor’un varlığıdır. Takımımızı, layık olmadığı klasmanda görmek bizleri üzmektedir. Samsun’da, hangi siyasi görüşten olursa olsun hemen herkesi, kentimizin takımı Samsunspor’a destek olmaya çağırıyorum. Bir futbol takımının gücünün, o kentin sosyo/ekonomik yapısına etkisi göz ardı edilmemelidir.” dedi.

Kırmızı beyazlı takımın Süper Lige layık olduğunu belirten CHP İl Başkanı “Güzel ve başarılı bir sezon geçirip, layık olduğumuz Süper Lig’e çıkma dileğiyle, yeni futbol sezonunda Samsunspor’umuza başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Akçagöz “Samsunspor Layık Olduğu Lige Çıkmalı” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Akçagöz “Samsunspor Layık Olduğu Lige Çıkmalı” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ