25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Akcagöz “Tekköy Geceleri Zehir Soluyor”

  • 28 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 190 KEZ OKUNDU
Akcagöz “Tekköy Geceleri Zehir Soluyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı eleştiri yağmuruna tuttu. Karaaslan’ın, parti içinde çevre ve şehircilikten sorumlu olduğunu hatırlatan Tufan Akcagöz, “Sayın Karaaslan, çevre ve şehircilikten sorumlu ama Samsun’daki çevre sorunları ile ilgili tek bir müdahale ve çalışmasını görmüş değiliz. Milletvekili olmadan önce Samsun için 1 saatlik bile mesaisi olmadığını biliyoruz. Şayet doğru değilse, çıkar bir açıklama yapar, biz de özür dileriz. Samsun için tek bir gün bile mesai harcamadan milletvekili olunca, kendilerinden Samsun için önemli olan konularda duyarlılık beklemek ne kadar imkansız olsa da, Samsunlular olarak sormak ve sorgulamak zorundayız. Samsun’un çevre sorunları ile ilgili hangi çalışmayı yaptılar?” dedi.

“Tekkeköy Geceleri Zehir Soluyor”

Samsun’un doğasının ciddi tehlike altında olduğunu dile getiren Tufan Akcagöz, “Tekkeköy, bilhassa geceleri zehir soluyor. Samsun’un havası gün geçtikçe daha da kirleniyor. Bu bir çevre sorunu değil midir? Kendileri, bir dönem daha listeye yazılmazlarsa Samsun’da yaşamayacaklar belki ama biz Samsun’da yaşamaya devam edeceğiz. Tekkeköy halkı, Sayın Milletvekilini gördüğü her yerde Türkiye’nin en kirli havasını soluduklarını kendilerine hatırlatmalıdır. Tekkeköy Belediye Meclis üyelerimiz, ellerinden geldiğince konuyu gündemde tutmaya çalışıyorlar ama nafile. Halkın, buna sessiz kalmaması gerek. Bu durumun, ölüm getireceği muhakkaktır. Şayet bu söylediklerimizin gerçek olmadığı iddia ediliyorsa, hava ölçüm raporlarına baksınlar, gerçek orada yazılıdır. Başka konular da var. Yakakent’te ve Çatalçam’da denize foseptik akıtıldığını tespit ettik ve bunu gündeme getirdik. Ancak onlar, sanki hiç bir şey yokmuş gibi sahile mavi bayrak diktiler. Milleti kandırmakta ustalaştılar. Ancak millet artık gerçekleri görüyor. Endişe duymaları bundan” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Akcagöz “Tekköy Geceleri Zehir Soluyor” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Akcagöz “Tekköy Geceleri Zehir Soluyor” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ