26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Akşam Saatlerinde Tramvay Ücretsiz

  • 27 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 987 KEZ OKUNDU
Akşam Saatlerinde Tramvay Ücretsiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz her gece demokrasi nöbeti için Cumhuriyet Meydanında toplanan binlerce vatandaşın ulaşımını kolaylaştırmak müjdeyi verdi. Tramvaylar Demokrasi Nöbeti süresince saat 19:00 ile 01:00 arasında ücretsiz olarak ulaşım sağlayacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz “Samsun Halkı, Cumhurbaşkanımızın çağrı yaptığı 15 Temmuz gecesinden buyana adeta bir demokrasi dersi vererek meydanları doldurdu ve doldurmaya da devam ediyor. Bu fedakar halk sabah işine gidiyor akşam da ülkesine ve demokrasisine sahip çıkmak için meydanları dolduruyor. Ben bu insanlar için ne yapsam azdır. En azından bu güzel insanların Cumhuriyet Meydanı’na gelişinde ve evlerine dönüşünde rahat etmelerini sağlamak için bir karar aldık. Cumhurbaşkanımız tamam diyene kadar devam ettireceğimiz Demokrasi nöbeti süresince vatandaşlarımızın 19:00-01:00 saatleri arasında Hafif Raylı Sistem araçlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilmeleri için talimat verdim.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Akşam Saatlerinde Tramvay Ücretsiz başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Akşam Saatlerinde Tramvay Ücretsiz ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ