20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Akşener Kurtuluş Yolunda Vatandaşlara Seslendi

  • 19 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 892 KEZ OKUNDU
Akşener Kurtuluş Yolunda Vatandaşlara Seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Milletvekili Meral Akşener Samsun Kurtuluş yolu üzerinde vatandaşlara seslendi.

Genel Başkan Adaylığını açıklayan Meral Akşener kapatılan teşkilatları ziyaret etmeye devam ediyor. Kapatılan teşkilatlMilliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı iken kongre yapılması için imza vermesi üzerine görevinden alınan Ömer Süslü’nün ev sahipliğinde Samsun’a geldi. Akşener Samsun Kurtuluş Yolu üzerinde vatandaşlara seslendi.

İnternet üzerinden canlı olarak yayınalan mitingde Meral Akşener gündemdeki konularla ilgili konularla ilgili açıklamalarda bulunup, hükümete eleştirilerde bulundu ve Genel Başkan seçilirse yapacaklarından bahsetti.

Genel Başkan Adayı Meral Akşener seçilmesi durumunda yapacağı çalışmalar hakkında “Şeçime kadar öyle bir muhalefet yapacağız ki, güç sahipleri bunun için önlem almaya çalışıyorlar. Kormayacağım, yılmayacağım, bana neye maal olursa olsun bu yolu sonuna kadar yürüyeceğim. Sizden korkan sizin gibi olsun.” ifadelerini kullandı.

Konuşması sırasında bir çok konuya değinen Akşener, ekonomi ile alakalı “Ekonomimiz kötü iktidar olursak ne yapacağız. Öncelikle kaynaklarımızı doğru tespit edeceğiz, sorunlarımızı doğru tespit edeceğiz ve kaynakları doğru şekilde kullanacağız. Girişimciliği, yaratacılığı teşvik eden yönetimle elde edilen milli geliri halka eşit olarak dağıtacağız. MHP iktidarında Hz. Ömer gibi adaletli olacağız.” dedi.

Türkiye’nin eğitim alanında büyük sorunlar yaşadığı ve gençlerin işsiz kaldığına değinen eski İç İşleri Bakanı “Eğitimimiz başarısız, mükemmel br eğitim sağlayacağız. Gençlerimizin hür, bağımsız yaratıcı, disiplinli çalışan şekilde yetişecekler. Fabrikalarda mesleki eğitim okulları açarak mesleki eğitim alanında çalışmalar yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir çok kez sloganlar ve alkışlarla kesilen konuşma yağan yağmur nedeniyle planlanan saatten önce sonlandırılmak zorunda kaldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Akşener Kurtuluş Yolunda Vatandaşlara Seslendi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Akşener Kurtuluş Yolunda Vatandaşlara Seslendi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ