21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Alpay Özalan İmzayı Attı

  • 12 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 248 KEZ OKUNDU
Alpay Özalan İmzayı Attı

Samsunspor yeni teknik direktörü Alpay Özalan gerçekleştirilen tören ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza törenin ardından açıklamalarda bulunan Özalan “Samsunspor camiasının ne kadar büyük olduğunu bilen bir insanım. Oynadığımız zamanlarda da burda alınan bir puanın bile ne kadar acı çekerek alındığını bilen bir insanım. Hırslı kişiliğimle koymuş olduğum her türlü hedefe ulaşan bir insanım. Buraya geldiğim zaman şehrin beklentilerini camianın beklentilerini, taraftarın beklentilerini çok iyi biliyorum Onların isteklerini yerine getirmek bizim boynumuzun borcu. Çok büyük bir camiaya geldiğim için çok mutlu ve onurluyorum. Her zaman kulübümüzün menfaatini ön planda tutacağımızın sözünü veriyorum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Samsunspor’lu o şaaşalı ve büyük günlerine ulaşmak için çok heyecanlı hissediyorum.” dedi.

Beş kişilik bir ekiple birlikte geleceğini belirten Samsunspor yeni teknik direktörü Alpay Özalan “Hem performans açısından hem de saha içi taktik ve sistem açısından çok sorun çözecek çok sağlam bir ekibim var. İyi bir çalışma bekliyor bizi. Çok sıkı çalışacaz, çok çalışacaz. Çok savaşacaz ki bu ligi savaşmadan mücadele etmeden kazanılmıyor. Gerçekceten sahada savaşan ne yaptığını bilen bu formaya bu armaya layik hareketler ve ahlaklı hareketler içiersindeki oyuncuları bularak hedefimize ulaşacaz.” ifadelerini kullandı.

Samsunspor taraftarının ne istediğini biliyorum, bunları başarmak için burdayım diyerek de taraftarlara mesaj yolladı.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Alpay Özalan İmzayı Attı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Alpay Özalan İmzayı Attı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ