25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

“Amacımız Yarınlarımıza Güzel Bir Tekkeköy Bırakabilmek”

  • 24 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 794 KEZ OKUNDU
“Amacımız Yarınlarımıza Güzel Bir Tekkeköy Bırakabilmek”

Tekkeköy Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren çözüm merkezinde her pazartesi Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşlarla bir araya geliyor.

Tekkeköy’lülerle buluşan Tekkeköy Belediye Başkanı yapmış olduğu çalışma ile alakalı olarak, “Yarınlarımıza daha iyi bir Tekkeköy bırakabilmek adına gece gündüz dur durak bilmeden çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızın, projelerimizin, hizmetlerimizin temelinde gücümüz kaynağı halkımız bulunuyor. Halkımızın istediği, talep ettiği hizmetleri yine vatandaşlarımız ile birlikte fikir alış verişi sonrasında hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Halkımızın dertlerini, istek ve taleplerini dinleyerek onlarla iç içe olmak, birlikte çözüm yolları üretmek maksadıyla her hafta pazartesi günü çözüm merkezimizde halkımızı ağırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Tek tek vatandaşları dinleyen ve taleplerin çözümü noktasında ilgili birimlere anında gerekli talimatları veren Başkan Togar, “İlçemizi ilçemizin asıl sahibi vatandaşlarımız ile birlikte ortak akıl çerçevesinde yönetiyoruz. Yediden yetmişe herkesin düşüncesi fikri bizler için çok önemlidir. Her fırsatta gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sorunların çözümü noktasında görüş birliği ortaya koyuyoruz. Halk günleri vasıtasıyla vatandaşlarımız ile bire bir görüşüp hem sohbet ediyoruz hem de sorunları çözüme birlikte kavuşturuyoruz. Yine tespit çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımızın mahallesinde, sokağında hatta evinin önünde onların taleplerini yerinde dinleyip yerinde çözümler üretiyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sunmanın yanında çocuklarımıza güzel modern bir Tekkeköy bırakabilmektir” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“Amacımız Yarınlarımıza Güzel Bir Tekkeköy Bırakabilmek” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“Amacımız Yarınlarımıza Güzel Bir Tekkeköy Bırakabilmek” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ