22.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Atatürk İlköğretim Okulu İlkadım Çocuk Günlerine Katıldı

  • 18 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 640 KEZ OKUNDU
Atatürk İlköğretim Okulu İlkadım Çocuk Günlerine Katıldı

Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri Samsun Valisi İbrahim Şahin, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN ve yazar Yavuz Bahadıroğlu tarafından açılışı gerçekleştirilen 1. İlkadım Çocuk Kitap Günleri ve Şenliği açılış programına katıldı.

Tekkeköy Atatürk İlköğretim okulu öğrencileri şenliklerde farklı etkinliklere katılarak ve oyun aletlerini kullanarak keyifli vakitler geçirdi. Öğrenciler etkinlikte dağıtılan pamuk şekerlerden yiyerek kitap standlarında kendilerine uygun kitapları inceledi. Atatürk İlköğretim okulu öğrencileri etkinliğin onur konuğu olan Yavuz Bahadıroğlu ile resim çektirdi. Etkinlikler boyunca Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Erden, Müdür Yardımcısı Cemal Görmüş ve öğretmenleri öğrencilere eşlik etti.

1. İlkadım Çocuk Kitap Günleri ve Şenliği Yabancılar Çarşısı karşısındaki Kurtuluş Parkı’nda 18-24 Nisan tarhileri arasında ziyarete açık olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Atatürk İlköğretim Okulu İlkadım Çocuk Günlerine Katıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Atatürk İlköğretim Okulu İlkadım Çocuk Günlerine Katıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ