21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Atatürk İlköğretim Okulu Polisleri Unutmadı

  • 15 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 586 KEZ OKUNDU
Atatürk İlköğretim Okulu Polisleri Unutmadı

Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri 10-16 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Öğretmenleri Bülent Tuncel’le birlikte Emniyet görevlilerini ziyaret eden çocuklar, polislere çiçek hediye ederek onlar için hazırlamış oldukları yazı, şiir ve resimleri onlarla paylaştı.

Tekkeköy Emniyet müdürlüğünü ziyaret eden öğrenciler polislere çiçek hediye etti. Ardından polislerle ilgili yazmış oldukları şiir ve yazıları okuyarak, polis haftası ile ilgili çizmiş oldukları resimleri polislere gösterdi.

Tekkeköy Emniyet Müdürü Salih Çakır öğrencilerin kendilerini ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını belirterek. Ziyaret için teşekkür etti.

Ziyarette Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Erden ve Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Cemal Görmüş’de ziyarette öğrencilerle birlikte yer aldı.

tekkekoy-ataturk-emniyet-ziyaret

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Atatürk İlköğretim Okulu Polisleri Unutmadı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Atatürk İlköğretim Okulu Polisleri Unutmadı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ