24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Avrupa’nın En İyi Oyuncusu Tekkeköy’den

  • 07 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 507 KEZ OKUNDU
Avrupa’nın En İyi Oyuncusu Tekkeköy’den

İtalya ,Almanya, Yunanistan, İrlanda, Bulgaristan ve Türkiye´den 71 katılımcının yer aldığı Play4Guidance Uluslararası Ticaret Oyunu yarışmasında Türkiye Şampiyon oldu.

30 Mayıs 2017 tarihinde de gerçekleştirilen uluslar arası yarışmanın kazananları Muhammet Görkem Atay, Murat Yiğit ve Koray Kıvrak oldu. Yarışmaya katılanlar ve dereceye girenler sertifikalarını Tekkeköy Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya’nın elinden aldı.

PLAY4GUIDANCE Ticaret Oyunu “Kendi Şirketini Yönet”, takımlar arasında oynanan, her bir takımın diğer takımlarla pazarda rekabet halindeyken stratejik bir bakış açısını yönetme görevini üstlendiği bir simulasyon oyunudur. Oyunun senaryosu gereği oyuncu, tişört üretimi yapan bir fabrikayı yönetmektedir. Oyun 12 turdan oluşmakta olup en sonunda oyuncunun girişimcilikle ilgili yeterlikleri ve becerileriyle ilgili 10 ana başlık altında değerlendirme yaparak geribildirim vermektedir.

Oyunun ilerleyen zamanlarda, ticaret ve ilgili derslerde bir eğitim materyali olarak kullanılması planlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Avrupa’nın En İyi Oyuncusu Tekkeköy’den başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Avrupa’nın En İyi Oyuncusu Tekkeköy’den ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ