22.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Ayhan Erden’i Makamında Ziyaret Ettik

  • 05 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 493 KEZ OKUNDU
Ayhan Erden’i Makamında Ziyaret Ettik

Tekkeköy Gündem ekibi olarak Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Erden’i makamında ziyaret ettik.

Yaptığımız çalışmalar ve devam ettirdiğimiz projelerin tanımını gerçekleştirdik. Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Erden ile birlikte yapabileceğimiz ve Tekkeköy’e değer katacak ortak çalışmalar için fikir alış verişinde bulunduk. Kendilerine Atatürk İlköğretim Okulunda yaptıkları faaliyetlere elimizden gelen tüm şekillerde destek sağlayabileceğimizi belirttik.

Tekkeköy’de ve Tekkeköy Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılan çalışmalar konusunda  bilgi aldığımız ziyarette öncelikle çalışma yapmamız ve duyurmamız gereken konular hakkında bilgi edindik.

Gerçekleştirdiğimiz ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Tekkeköy Gündem’e başarılar dilyen Ayhan Erden “Yerel basınlar faaliyetlerin duyurulması ve projelerin tanıtılmasında önemli bir katkı sağlıyor. Tekkeköy için yerel haberler çok önemli ve şuanda büyük bir boşluk var. Bu konudaki eksikliği giderdiğinizi için çok teşekkür ediyorum. Tekkeköy Gündem Tekkeköy’ün gelişme hızına pozitif katkı sağlayacaktır.” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Gündem ekibi olarak ziyaretimizde göstermiş olduğu misafirperver davranışları ve vermiş olduğu fikirlerinden dolayı Tekkeköy Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Erden’e teşekkür ediyoruz.

Tekkeköy Gündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Ayhan Erden’i Makamında Ziyaret Ettik başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Ayhan Erden’i Makamında Ziyaret Ettik ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ