18.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Bakan Demircan’a Çırakman’da Coşkulu Karşılama

  • 31 Temmuz 2017
  • 0 YORUM
  • 473 KEZ OKUNDU
Bakan Demircan’a Çırakman’da Coşkulu Karşılama

Açıklanan yeni kabine de Sağlık Bakanı olan Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, babaocağı Tekkeköy Çırakman’da coşkuyla karşılandı.

Yeni kabinede Sağlık Bakanlığı görevine atanan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, akşam katıldığı 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları kapanış seremonisinin ardından doğup büyüdüğü mahallesi olan Tekkeköy’ün Çırakman Mahallesi’nde hemşehrileri ile biraraya geldi. Buluşma da coşkulu kalabalık Bakan Demircan’ı davul zurna ve havai fişeklerle karşılarken, “Hoşgeldiniz Bakanım” pankartı da astılar.

Başkan Togar’dan Tebrik

Yeni kabine de sayın Ahmet Demircan’ın Bakan olarak açıklamasının ardından heyecan, coşku ve mutluluğu bir arada yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Hasan Togar, alanda yaptığı konuşmada “Samsun’un Tekkeköy İlçesi Çırakman Mahallesi’nin evladı olan Sağlık Bakanımız sayın Ahmet Demircan beyin bu göreve getirilmesinden büyük sevinç duymaktayım. İlçemizden Sağlık Bakanı çıkması ve bu kişinin hem uzun yıllar doktorluk gibi kutsal bir görevi başarıyla yerine getirmesi, hemde tecrübesiyle bir siyaset adamı olması bizim için büyük bir şanstır. İnşallah ülkemiz de ve ilimizde yapacağı büyük hizmetlerin ilçemizde de yansımalarını onun sayesinde göreceğimize inanıyorum. Bizler Tekkeköylüler olarak her zaman destek ve dualarımızla yanındayız. Bakanımız Ahmet Demircan beyi bir kez daha tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Bakan Demircan Teşekkür Etti

Gösterilen sevgi gösterisi karşısında duygulu anlar yaşayan Bakan Demircan’da, “Tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Durumun ve işin farkındayız, elbette. Bu makamlar milletin makamı, milletin emaneti, hizmet ederiz. Bunlar bayrak yarışıdır. Bayrak elden ele geçer ama milletin hizmeti gelişerek, büyüyerek devam eder. Cenabıhak bizi demek ki bu konumda da imtihan edecekmiş. Çünkü bu makamlar aynı zamanda da bir imtihan makamıdır. Allah bu imtihanı başarıyla neticelendirmeyi nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Bakan Demircan’a sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar, “Tekkeköy Çırakman Mahallesi olarak olarak büyük onur ve gurur duyduk, İlçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun” dileklerini ilettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Bakan Demircan’a Çırakman’da Coşkulu Karşılama başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Bakan Demircan’a Çırakman’da Coşkulu Karşılama ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ