26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Büyük’ten Kadir Gecesi Mesajı

  • 01 Temmuz 2016
  • 0 YORUM
  • 546 KEZ OKUNDU
Başkan Büyük’ten Kadir Gecesi Mesajı

İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği Genel Başkanı Özcan Büyük Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Büyük Kadir gecesine ulaşmaktan dolayı duyduğu mutluluğu belirterek “Kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızı yoğun olarak yaşadığımız 11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamaya hazırlandığımız bugünlerde Kadir Gecesi’ne erişmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yer yüzüne indirildiği gündür. Manevi duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız bu gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için bizlere eşsiz bir fırsat sunmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Yaşanan terör olaylarından dolayı duyduğu üzüntüyü belirten Dernek Başkanı “Onun için bu mübarek gecenin gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, ülkemize ve aziz milletimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Terör örgütünün ülkemize ve İslam’a yönelik yaptığı hain saldırıları kınıyor ve lanetliyorum. Kadir Gecemizde birlik ve beraberliğimizin artmasını diliyorum. Hain terör örgütünü ve destekçilerinin kahrolmasını, yok olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize minnetlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyorum” dedi.

Bayramda yapmayı planladıkları etkinliğin iptal olduğunu ifade eden İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği Genel Başkanı Özcan Büyük “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda hayatını kaybeden 42 şehidimize ve 280 yaralımıza saygı çerçevesinde İstanbul Samsun Tekkeköy Derneği’nin Tekkeköy Yazılar’da gerçekleştirmeyi planladığı piknik şöleni yönetim kurulu kararı ile iptal edildi” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Büyük’ten Kadir Gecesi Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Büyük’ten Kadir Gecesi Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ