22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Genç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti

  • 26 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 421 KEZ OKUNDU
Başkan Genç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Artvin’de terör saldırısına maruz kalan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için, CHP Samsun İl Başkanlığı’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz ve parti yöneticileri tarafından karşılanan Osman Genç, geçmiş olsun dileklerini ve üzüntülerini ifade etti.

Nazik ziyaretten dolayı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e teşekkürlerini ifade eden Tufan Akcagöz, “Terör, ana muhalefet partisinin genel başkanını hedef alma cüretini kendisinde bulabiliyorsa, teröristin hırsının ne boyutlara ulaştığı da ortaya çıkıyor. Maalesef şehidimiz var. Bundan dolayı çok üzgünüz. Keşke olmasaydı. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ama herkes bilmeli ki Sayın Genel Başkanımızın da ifade ettiği gibi, herkesin bir canı var ve bir gün mutlaka bu emaneti teslim edeceğiz. Hiç bir tehdit, hiç bir baskı ve hiç bir terörist odak, ülke topraklarının hiç bir noktasında siyaset yapmamızı engelleyememiştir ve bundan sonra da engelleyemeyecektir.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Genç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Genç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ