24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar Babası İçin Mevlid Okuttu

  • 08 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 1.034 KEZ OKUNDU
Başkan Togar Babası İçin Mevlid Okuttu

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, kısa bir süre önce hakkın rahmetine kavuşan babası Hasan Togar’ın ruhuna Tekkeköy 19 Mayıs Mahallesindeki evinin önünde mevlid-i şerif okuttu.

Başkan Togar’ın merhum babasının ruhuna okuttuğu mevlide siyaset ve iş dünyası ile binlerce vatandaş katıldı.

Kısa bir süre önce hakkın rahmetine kavuşan babası Hasan Togar’ın mevlid-i şerifine katılımdan dolayı memnuniyetini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar “İnsanlar acı ve tatlı günlerinde yanlarında eş, dost, akraba ve arkadaşları ile sevenlerini görmek ister. Acılar paylaşınca azalır, sevinçlerde paylaşınca çoğalır. Kısa süre önce aramızdan ayrılan babam için okuttuğumuz bu mevlide uzaktan yakından katılarak iştirak eden, bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, işadamları, sanayiciler, bürokratlar, siyasiler ve tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Allah herkesin dualarını kabul ibadetlerini makbul eylesin.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar Babası İçin Mevlid Okuttu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar Babası İçin Mevlid Okuttu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ