26.04.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar Basın Mensupları İle Buluştu

  • 09 Ocak 2018
  • 0 YORUM
  • 174 KEZ OKUNDU
Başkan Togar Basın Mensupları İle Buluştu

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Tekkeköy Belediyesi Saklı Bahçe Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında konuşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Öncelikle gece gündüz mesai kavramı gözetmeksizin emek harcayan, ter döken tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum. Dünyanın en zor mesleklerinden birini layıkıyla icra eden sizler doğru, tarafsız bir şekilde dünyanın her yerindeki haberi bizlere iletiyorsunuz. Gerçekten çok zor ve ulvi bir görevi yerine getiriyorsunuz. Basında çalışan sizler her türlü konuyu tarafsız doğru bir şekilde gece gündüz, iklim şartları ne olursa olsun yedi gün yirmi dört saat bizlere aktarıyorsunuz. Yani ülke ve dünya gündemi dahil tüm gelişmeleri kamuoyu sizlerden öğreniyor. Bizlerde sizler gibi mesai kavramı gözetmeksizin çalıştığımız için sizlere mesai arkadaşlarımız diyebilirim. Bizlerin yapmış olduğu ve yapacak olduğu tüm çalışmaları projeleri, hizmetleri ve yatırımları insanlarımıza sizlerin sayesinde ulaştırıyoruz. Sizlere bu konuda bir kez daha teşekkür ediyorum. 45 aylık dönemde belediyeciliği bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve 24 saat prensibi ile çalışarak ilçemiz de yapmış olduklarımızı herkes biliyor ve görüyor. Bugün buraya teşrif edip bizleri onurlandırdığınız için siz güzide basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir kez daha tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar Basın Mensupları İle Buluştu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar Basın Mensupları İle Buluştu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ