22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar, Çalışmaları Yerinde İnceledi

  • 03 Aralık 2017
  • 0 YORUM
  • 387 KEZ OKUNDU
Başkan Togar, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Tekkeköy, ilçe tarihinin en büyük yol yatırımlarına tanıklık etmeye ve değişimi yaşamaya devam ediyor. Sıcak asfalt, beton, taş parke, sathi kaplama, zemin sıkılaştırma, imar yolu açılması, stabilize, elekaltı serimi gibi farklı yol malzemeleri, ilçede yapılması planlanan ham yolların genel durumuna göre belirlenerek uygulanıyor.

‘Hedeflerin Kat Kat Üstünde Hizmet’

Yol alanında sürdürülen önemli çalışmalar ile ilçenin ulaşım ağının beklenilenin üzerine çıkartıldığına söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Bu yıl belirlediğimiz hedeflerimizin kat kat üzerinde yol çalışmasını tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Hava şartlarının iyi seyretmesi ve beklenenin üzerinde sıcaklıklarının olması bizlere büyük bir fırsat oldu. Ekiplerimizin itinalı bir biçimde ilçemizin 62 mahallesinde farklı alanlarda yürütmüş olduğu çalışmalara hedeflerimizin dışında yeni eklemelerle devam ettik. 2017 yılı için belirlediğimiz yol çalışmalarının neredeyse iki katı hizmeti yılsonuna kadar tamamlamayı başardık. Personelimiz ve tüm ekiplerimiz gerçekten bu anlamda fedakarca çalıştılar. Yollar için seferber oldular ve mesai kavramının sınırlarını zorladılar. Ekip ruhu çerçevesinde ilçenin hizmet beklentisi doğrultusunda birlik beraberlik içinde gayretli ve özverili çalışmamızı çevremize yansıtmayı başardık. Bugün de her zaman olduğu gibi ilçemizin çeşitli bölgelerinde farklı alanlarda yürütülen yol çalışmalarını yerinde inceledik. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilçemizin her mahallesinde yürütülen çalışmaları mutlaka yerinde incelemeyi prensip edindik. İlçemizin her noktasına, her köşesine konulan taşın, yapılan hizmetin nereye nasıl yapıldığını bilen biri olarak makamlara hiç hapsolmadık. Halkımız ile belediyemizde pazartesi günleri düzenlenen halk günleri dışında diğer zamanlarda da mahallesinde, sokağında, evinde bir araya gelerek taleplerine kulak verdik. Yol çalışmalarımızın dışında ilçemizi sosyal tesisler, spor tesisleri, parklar, yeşil alanlar, hanımlar konakları, eğitim ve kültür binaları gibi her türlü ihtiyarca hitap edecek yapılar ve tesislerle donattık. Çalışmalarımızı farklı alanlarda ara vermeden sürdürerek halkımızın her türlü beklentisini karşılayıp gelecek nesillere hak ettikleri Tekkeköy’ü bırakmak adına ter dökmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar, Çalışmaları Yerinde İnceledi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar, Çalışmaları Yerinde İnceledi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ