25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar Önemli Projeler İçin Ankara’da

  • 18 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 894 KEZ OKUNDU
Başkan Togar Önemli Projeler İçin Ankara’da

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ilçede planladıkları birçok büyük ve önemli projenin hayata geçirilebilmesi amacıyla Ankara’da ziyaretlerde bulundu.

Ankara’da Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Fuat Köktaş ile bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Tekkeköy’de hayata geçirmek istedikleri turizm projelerine destek alabilmek için Milletvekilleri ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’yı ziyaret etti.

Tekkeköy mağaralarında ve diğer önemli noktalarda hayata geçirmek istedikleri dev turizm projelerin olduğunu belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, ‘‘Tekkeköy tarih, turizm, kültür ve doğal güzellikleri bünyesinde barındıran bölgenin nadide ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu güzelliklerin gün yüzüne çıkartılması ile ilçe yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçiler akın edeceği uğrak bir yer haline gelecek.

Özellikle Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadimizde projelendirdiğimiz ahşap yürüyüş yolları ve seyir teraslarının yapımı ile Tekkeköy merkezindeki Devlet Demir Yollarına ait tarihi gar binalarımızın restore edilerek turizme kazandırılması amacıyla Samsun Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Demircan ve Sayın Fuat Köktaş ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi Avcı’yı ziyaret ederek bu iki büyük ve önemli projenin Kültür ve Turizm Bakanlığınca yapılması talebimizi ilettik.

Sayın Bakanımıza projelerimizi ayrıntıları ile anlattık. İnşallah bu iki projemiz Bakanlığımızın desteği ile hayat bulacak. Bu ziyaretlerde bizleri yalnız bırakmayan Samsun ve ilçemiz ile ilgili her konuda büyük çaba harcayan her zaman yanımızda olan Samsun Milletvekillerimiz Ahmet Demircan ile Fuat Köktaş’a teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar Önemli Projeler İçin Ankara’da başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar Önemli Projeler İçin Ankara’da ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ