25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Belediye’den Emniyet’e Polis Haftası Ziyareti

  • 08 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 388 KEZ OKUNDU
Belediye’den Emniyet’e Polis Haftası Ziyareti

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yılı olması sebebiyle Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 171 yıldır Türk milletinin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak oldukça önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, “Türk milletinin temel hak ve özgürlüklerin teminatı olan polisimizin ülke huzurunun sağlanması konusunda verdiği hizmet takdire değerdir. Sizi ve ekibinizi İlçemizin güvenliği adına gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı kutluyor, vatan uğruna şehit düşen polislerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyorum. Polis Teşkilatı’nın tüm kademelerinde görev yapan polis teşkilatı mensuplarına aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyareti dolayısı ile duyduğu mennuniyeti dile getiren Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı ziyaretten Tekkeköy Emniyet müdürüne çiçek hediye ettiği ziyarette Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya ve Ak Parti Tekkeköy İlçe Yönetiminden isimlerde katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Belediye’den Emniyet’e Polis Haftası Ziyareti başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Belediye’den Emniyet’e Polis Haftası Ziyareti ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ