Tekkeköy Gündem

Belediye’den Emniyet’e Polis Haftası Ziyareti

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. yılı olması sebebiyle Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın 171 yıldır Türk milletinin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak oldukça önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, “Türk milletinin temel hak ve özgürlüklerin teminatı olan polisimizin ülke huzurunun sağlanması konusunda verdiği hizmet takdire değerdir. Sizi ve ekibinizi İlçemizin güvenliği adına gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı kutluyor, vatan uğruna şehit düşen polislerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyorum. Polis Teşkilatı’nın tüm kademelerinde görev yapan polis teşkilatı mensuplarına aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyareti dolayısı ile duyduğu mennuniyeti dile getiren Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürü Salih Çakır, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı ziyaretten Tekkeköy Emniyet müdürüne çiçek hediye ettiği ziyarette Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya ve Ak Parti Tekkeköy İlçe Yönetiminden isimlerde katıldı.