17.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar’dan Hacılara Ziyaret

  • 02 Ekim 2016
  • 0 YORUM
  • 260 KEZ OKUNDU
Başkan Togar’dan Hacılara Ziyaret

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Kutsal topraklara giderek hac vazifesini yerine getiren ve hacdan dönen Hacıları evlerinde ziyaret etti. Hac vazifesini yerine getiren hacılara Kuran ayetleri ve İslami motifler ile bezeli kaftan maketi hediye edildi.

Togar “Hacılarımızın manevi duygularını paylaşıp hayır dualarını alıyoruz”
Hacdan dönen Hacıların kutsal topraklarda yaşadıkları manevi duyguları paylaşan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “dinimizin en önemli şartlarından birisini yerine getirerek kutsal topraklardan dönen Hacılarımızı evlerinde ziyaret ederek onların hayır dualarını alıyoruz. Hac vazifesi İslam’ın en önemli şartlarından birisidir ve gücü yeten her Müslüman mukaddes topraklara giderek bu kutsal görevi yerine getirmelidir. Allah tüm Müslüman kardeşlerimize mukaddes toprakları ziyaret ederek, hac vazifesini yerine getirmeyi nasip etsin. İlçemizdeki tüm Hacıları ziyaret etmeye devam ederek onların manevi duygularını paylaşıp hayır dualarını alacağız. Allah hacı kardeşlerimizin yapmış olduğu ibadetleri kabul ve makbul eylesin” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar’dan Hacılara Ziyaret başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar’dan Hacılara Ziyaret ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ