22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Togar’dan Ramazan Bayramı Mesajı

  • 24 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 347 KEZ OKUNDU
Başkan Togar’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bayramda getirdiği birlik ve beraberliğe dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar “Bayramlar bizim hem dini hem de örfü olarak milletçe kutladığımız toplumsal hayatta büyük bir önem ve değere sahip maneviyat yüklü mübarek günlerdir. Mübarek bayram günleri kırgınlıkların, dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün hakim olduğu bir iklimi yaşamak ve kalıcı kılmak için büyük bir vesiledir. Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeli ve yaşatmalıyız. Özellikle bayram günlerinde kazanılan alışkanlıklarla tüm yaşamımızda iyiye ve güzele yönelmeli, gelecek kuşaklara örf ve adetlerimizi aktarmalıyız. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur. Ramazan ayını uğurlamanın hüznü ile bayrama kavuşmanın huzuru ve mutluluğu içinde tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bu güzel bayram coşkusunun barış, huzur, refah ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediyesi Bayramlaşma Programı

Tekkeköy Belediyesi bayramlaşma programının tarih ve saati de belli oldu. Bayramlaşma bayramın birinci günü saat 14:00’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın katılımıyla Tekkeköy Meydanında yapılacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Togar’dan Ramazan Bayramı Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Togar’dan Ramazan Bayramı Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ