19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Yılmaz Gençleri Kırmadı

  • 27 Mayıs 2016
  • 0 YORUM
  • 584 KEZ OKUNDU
Başkan Yılmaz Gençleri Kırmadı

Tehlikeli şartlarda kay kay yapan gençlerin isteğini Büyükşehir Belediye Başkanı yerine getirdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Park alanı içerisindeki yapılan Skate Park ile gençler adrenalin tutkusunu yaşıyor.

Gençlerin talebi Skate Park için anında ekibine talimat veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 2 ay gibi kısa bir sürede pisti gençlerin hizmetine açtı. Skate Park Pistinde spor yapan gençleri görünce yanlarına uğramadan geçmedi.

‘Skate Park’ın keyfini çıkaran gençler, yapılan pist için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a, “Böyle bir alana sahip olduğumuz için şanslıyız. Bize bu imkanı sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Adrenalin tutkunu gençlerin araçların arkasına takılarak ve canlarını tehlikeye atarak kay kay yaptıklarını hatırlatan Başkan Yılmaz, “Çocuklarımız burada daha güvenliler. Hem adrenalin tutkularını giderecekler hem de spor yapmış olacaklar. Biz çocukluğumuzda Avrupa ülkelerindeki çocuklara özenirdik. Neden onlar bizim çocuklarımıza özenmesinler” ifadelerini kullandı.

Ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Belediyespor Kulübündeki sporcularla bir araya gelen Yusuf Ziya Yılmaz, geleceğin sporcularına, iyi sporcu olman yetmez, bunun yanında ahlaklı ve iyi insan olmak da gerekir diyerek öğüt verdi. Başkan Yılmaz, “Sizlerin hedefiniz sadece yıldız oyuncu olmak olmasın. Bizim için en önemli şey çocuklarımızın iyi insan olması. Arkadaşlarını sayan, ailesini seven, doğru söyleyen ve okulunda iyi öğrenci olan sporcular olmak. Yıldız oyuncu olmasanız bile iyi insan olmak daima birinci hedefiniz olsun” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Yılmaz Gençleri Kırmadı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Yılmaz Gençleri Kırmadı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ