25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Yılmaz Konuklarına Samsun’u Tanıttı

  • 28 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 229 KEZ OKUNDU
Başkan Yılmaz Konuklarına Samsun’u Tanıttı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Nisan ayı toplantısı için Samsun’a gelen belediye başkanı ve meclis üyelerine Samsun’u anlattı.

Otobüsle konuklarını şehir turuna çıkartan ve Samsun’un tarihi, ekonomik ve kültürel özellikleri hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, son olarak Samsun Büyükşehir Belediyesine ait olan Taş Elemanları Üretim Fabrikası’nı da gezdirdi. Fabrikayı inceleyen ve Başkan Yılmaz’dan bilgi alan belediye başkanları, üretim süreci ve sonunda ortaya çıkan malzemelere ve kent mobilyalarına da hayranlıklarını dile getirdiler. Başkan Yılmaz fabrikada üretilen her şeyin şehre güzellik kattığını söyleyerek, “Taş fabrikamızla şehrimizi adeta bir nakış gibi işliyoruz. Doğadan aldığımız tonlarca ağırlıktaki taşları ahşap keser gibi bu fabrikanın içerisinde kesip istediğimiz boyutta üretiyoruz. Ürettiğimiz taşları da şehrimizin birçok noktasına anında seriyoruz. Kendi işimizi kendimiz yaparak milyonlarla ifade edilebilen bir tasarruf sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Toplantı öncesi yapılan geziye katılan belediye başkanları Samsun’un çok beğendiklerini ve beklentilerinin ötesinde bir şehirle karşılaştıklarını belirterek Başkan Yılmaz’ı tebrik ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Yılmaz Konuklarına Samsun’u Tanıttı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Yılmaz Konuklarına Samsun’u Tanıttı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ