24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkan Yılmaz “Samsun’da Yol Konforu Artıyor”

  • 28 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 567 KEZ OKUNDU
Başkan Yılmaz “Samsun’da Yol Konforu Artıyor”

İşitme Engelliler Olimpiyatlarının oynanacağı tesisleri inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Bahattin Ekici Spor Salonunu inceledi.

Tekkeköy’de bulunan Bahattin Ekici Spor Kompleksine bağlanan yolu 1350 metre sıcak asfalt yaptıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Tekkeköy ilçemizin yol sorunu kalmadı desek yeridir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak hemen hemen her mahalle yolunu elden geçirdik. Eskiden toz toprak içinde olan Baki Esen Caddesi’nde de yaptığımız çalışmalarla yolun konforu arttırdık. Burada yaptığımız altyapı, üstyapı ve tretuvar çalışmalarını bayramdan önce tamamlayarak kullanıma açtık” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, Tekkeköy ilçesindeki incelemelerin ardından yapımı devam eden Bowling Salonu çevresindeki peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını da yerinde inceledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkan Yılmaz “Samsun’da Yol Konforu Artıyor” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkan Yılmaz “Samsun’da Yol Konforu Artıyor” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ