19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Başkanlar Golf Sahasını Çok Beğendi

  • 02 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 336 KEZ OKUNDU
Başkanlar Golf Sahasını Çok Beğendi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tarihi Kentler Birliği üyesi Belediye Başkanlarına Karadeniz’in tek golf sahasını gezdirdi.

Tarihi Kentler Birliği semineri için Samsun’da bulunan 200 Büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından Karadeniz’in tek golf sahası gezdirildi. Golf arabaları ile sahayı gezen belediye başkanları, dünyadaki tek deniz kıyısında bulunan golf sahasını çok beğendi.

Misafirlerine tesis hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, golh sahasını rekor denecek bir zamanda tamamladıklarını vurgulayarak “9 delikli olarak planladığımız Karadeniz’in ilk golf sahasını daha sonra büyütme kararı aldık. Bir 9 delik daha ekleyerek 18 delikli bir golf sahası haline getireceğiz. İleride bir çok prestijli turnuvayı bu güzel alanda hayata geçirmeyi ve Samsun’u golf turizmi ile de anılan bir şehir haline getirmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Başkanlar Golf Sahasını Çok Beğendi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Başkanlar Golf Sahasını Çok Beğendi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ