24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Behiye Anne Evine Kavuştu

  • 19 Şubat 2018
  • 0 YORUM
  • 198 KEZ OKUNDU
Behiye Anne Evine Kavuştu

Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk, Afrin şehidi Hüseyin Şahin’in annesi için verdiği sözü hayata geçirdi. Behiye Anne’ye dairesini, Galip Öztürk adına Metro Holding Ceo’su Fatih Öztürk teslim etti.

Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk,geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada;Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye’nin Afrin kentine 20 Ocak günü başlattığı ‘Zeytin Dalı’ harekatı kapsamında şehit olan Samsun Havza’lı Hüseyin Şahin’in annesine, bir daire hediye edeceğini bildirmişti.

‘Zeytin Dalı’ harekatı için Afrin’e giden ve burada çıkan çatışma sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Şahin ve annesi Behiye Şahin’in yaşam öykülerinden oldukça etkilendiğini belirten Öztürk, şehit annesine verdiği sözü tuttu. Behiye Anne’ye yeni evinin anahtarlarını, Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk adına, Metro Holding CEO’su Fatih Öztürk, 19 Şubat Pazartesi günü teslim etti. Yeni evine kavuşan şehit annesi Behiye Şahin, Öztürk’e minnetlerini iletti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Behiye Anne Evine Kavuştu başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Behiye Anne Evine Kavuştu ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ