19.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Togar’dan Regaip Kandili Mesajı

  • 06 Nisan 2016
  • 0 YORUM
  • 318 KEZ OKUNDU
Togar’dan Regaip Kandili Mesajı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Regaip Kandili ile alakalı mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Hasan Togar yaptığı açıklamasında “Yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun ki, bir rahmet ve mağrifet mevsimi olan mübarek Üç Aylara kavuşmuş bulunuyoruz. “Üç Aylar’’ diye bildiğimiz bu gün ve geceler, Kulun Rabbine daha fazla yakınlaştığı, dargınlıkları, kırgınlıkları bırakıp kardeşlik ve hoşgörü duygularını zirveye çıkarttığı mübarek gün ve gecelerimizdir.Bu güzel günler ve geceler, insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik duygularının kök salıp gelişmesine vesile olmaktadır diyen Başkan Togar, Bu manevi olgunluğu fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, dargınlıkları ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, toplum olarak birbirimize kenetlenip birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Birlik ve beraberlik dileyen Togar “Regaip  Kandilinizi kutlar; bu gecenin Tekkeköy’lü hemşerilerimize, Türk Milleti ve İslam Âlemine birlik, beraberlik, barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan dilerim.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Togar’dan Regaip Kandili Mesajı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Togar’dan Regaip Kandili Mesajı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ