24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Büyüklü Anadolu Lisesinden BAL Şenliği

  • 31 Mayıs 2017
  • 0 YORUM
  • 292 KEZ OKUNDU
Büyüklü Anadolu Lisesinden BAL Şenliği

Samsun Maarif Hareketi kapsamında Büyüklü Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen BAL şenliği yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleştirildi.

Samsun Maarif Hareketi kapsamında Büyüklü Anadolu Lisesinin B.A.L. şenlikleri adı altında düzenlemiş olduğu bilim ve resim sergisi ile şiir dinletisi programı Tekkeköy İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Küçük, okul müdürleri, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Büyük beğeni toplayan Büyüklü Anadolu Lisesi B.A.L. şenlikleri geleneksel olarak her yıl bahar döneminde gerçekleştirileceği bilgisini veren Büyüklü Anadolu Lisesi okul müdürü Ercan Salbaş, “Öğrencilerimizin yapmış olduğu ürünleri sergilediğimiz sergimiz ve şiir dinletimizi her yıl bahar ayında geleneksel olarak yapacağız . Etkinliğimiz bu yıl olduğu gibi bu yıldan sonrada bölgenin yöresel yemeği olan keşkek ikramı eşliğinde yapılacak. Özellikle öğrencilerimizin yapmış olduğu bir birinden güzel ve özel eserlerin sergilendiği serginin ardından düzenlenen şiir dinletisi izleyenler tarafından çok beğenildi. Duygu yüklü programın ardından davetliler ve misafirler sergiyi gezerek çalışmalar hakkında bilgiler” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Büyüklü Anadolu Lisesinden BAL Şenliği başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Büyüklü Anadolu Lisesinden BAL Şenliği ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ