24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Çanakkale Sergisi Açıldı

  • 18 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 368 KEZ OKUNDU
Çanakkale Sergisi Açıldı

Samsun Bulvar Alış Veriş merkezinde Çanakkale temalı gemi ve resim sergisi açıldı. Bulvar alış veriş merkezinde açılan sergi 19 Mart Cumartesi gününe kadar vatandaşlar tarafından ziyeret edilebilecek.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bünyesinde faaliyet göstermekte olan İlkadım Gençlik Merkezi tarafından ’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 101. Yıldönümü’ etkinlikleri kapsamında, Bulvar Alış Merkezinde düzenlenen Çanakkale temalı model gemi ve resim sergisi açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılışa Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT, Ghsim Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışı öncesinde Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN konuşma yaptı. Şahin yaptığı konuşmasında “Değerli arkadaşlar, Çanakkale Zaferimizin 101.nci yıldönümü, bugün son derece duygusal, gözlerimizin dolduğu, hatta gözyaşlarımızın aktığı bir gün oldu. Bugün bu vatan uğruna hayatını veren şehitlerimizi ziyaret ettik. Burada da çok farklı bir etkinlik var. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Zanaatın kaybolmaması lazım. Buradaki sanatkâr arkadaşlara yardımcı olmamız gerekiyor. Çünkü bu tarz ustaların kaybolmaması lazım. Sizin değerlerinizi bizim bilmemiz gerekiyor. Bu tarz sergilerin çoğalmasını arzuluyorum. Katılan arkadaşlara, misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Çanakkale temalı model gemi ve resim sergisi açılış törenine ayrıca, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan TOK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Çanakkale Sergisi Açıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Çanakkale Sergisi Açıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ