25.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Cemal Yeşilyurt’tan 500 Milyon Yatırım Sözü

  • 03 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 1.284 KEZ OKUNDU
Cemal Yeşilyurt’tan 500 Milyon Yatırım Sözü

Samsun Büyükşehir Belediyesi önderliğinde her ay düzenlenen sabah kahvaltılarında Tekkeköy‘ün önemli iş adamlarından Cemal Yeşilyurt’un açıklamaları dikkat çekti.

Kahvaltıda konuşan Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın şehrin ihracatını arttırmamız için daha çok çalışmamız lazım sözlerinin ardından söz alan Cemal Yeşilyurt, “İhracat, sanayi, gelir, üretimin sadece Türkiye’nin değil dünyanın gündem maddeleri. Türkiye’de üretime hazır birçok sektör var. Ama yer bulamıyoruz. Biz bir tane organize sanayisi istiyoruz. Maalesef bürokrasi sanayiciliğin dibine kadar inemiyor. Bana Merzifon’u, Kavak’ı gösteriyorlar. Yarışacak, ihracat yapacak sanayici için deniz kenarında yer şart. Sayın Valim biz yer istiyoruz. Sayın Başkanım bize bir yer verin, elektriğini, alt yapısını yapın ben orayı bir günde dolduracağım söz veriyorum. Samsun sosyal olarak Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Samsun sosyal yapı olarak Türkiye’nin 4. şehridir. Ama Samsun üretemiyor, ihracat yapamıyor, Samsun yarışamıyor. Samsun’a emekliler geliyor. Biz Samsun’u emekliler şehri yapmak istemiyoruz. Biz Samsun’u zenginler şehri yapmak istiyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Cemal Yeşilyurt’tan 500 Milyon Yatırım Sözü başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Cemal Yeşilyurt’tan 500 Milyon Yatırım Sözü ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ