24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

CHP Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

  • 24 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 533 KEZ OKUNDU
CHP Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

CHP Samsun İl başkanı Av.Tufan Akcagöz ve CHP Samsun il yöneticilerinin katılımıyla, CHP Tekkeköy İlçe örgütünün düzenlediği danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

CHP Tekkeköy İlçe başkanı Feyzullah Çıkış toplantıda yaptığı konuşmada ilçe sorunlarının ve parti politikalarının bu tür toplantılarla tartışılmasının önemine işaret etti.

Danışma kurulu toplantısında katılımcılar gerek parti, gerekse yöresel sorunlara ve bunlara ait çözüm önerilerini dile getirdi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yaptığı konuşmada “İlçe örgütlerimize çok büyük görev düşüyor. İlçe sorunları buralarda anlatılacak,tartışılacak ki çözümler oluşacak ve biz, tüm bu önerileri genel merkez nezdinde gündeme taşımamız mümkün olabilecektir.” ifadelerini kullandı.

Akcagöz ilçe danışma toplantılarının sonuna gelindiğini belirterek il danışma toplantısının yakında yapılacağını dile getirdi. Yapılan ilçe danışma toplantılarının CHP Samsun İl danışma toplantısına da ışık tutacağını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
CHP Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

CHP Tekkeköy İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ