21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Forma Kampanyası Rakamları Açıklandı

  • 04 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 219 KEZ OKUNDU
Forma Kampanyası Rakamları Açıklandı

Atakum Belediyesi tarafından uygulanan ” Bu Aşkın Kahramanı Sensin” kampanyası Mayıs ayının bitmesiyle birlikte sona erdi.

Samsunspor kulubünden yapılan açıklamada ” Tanıtımı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Dağıstanlı Spor Tesisini dolduran değerli taraftarlarımız ile birlikte yapılan, bu heyecana kulübümüz ortak olmuştur. Bu kampanyanın Samsunspor’a maddi manada bir katkı vermesi elbette beklenmiştir. Sonuna geldiğimizde hedeften uzakta kalındığı görülüyor olsa da burada önemli olan, taraftarlarımızın üzerlerinde gördüğümüz formalar ve bunun geliştirdiği aidiyettir.” ifadeleri kullanıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada yerel basında yer alan rakamların gerçek olmadığı toplam 19.613 adet forma satıldığı, bunların 13.069 adetinin Samsunspor tarafından belediyelerin verdiği desteklerle satıldığı, 2.496 tanesinin A101 marketlerinde satıldığı, 3.064 adet formanın Atakum belediyesi tarafından satıldığı 984 adet formanın da kulüp stoklarında bulunduğu açıklandı.

Ayrıca 701 adet kappa formada sezon içerisinde kırmızı beyazlı futbol sevenlerle buluştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Forma Kampanyası Rakamları Açıklandı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Forma Kampanyası Rakamları Açıklandı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ