22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

“Güzel Bir Samsun Bırakmak İçin Çabalıyoruz”

  • 23 Nisan 2017
  • 0 YORUM
  • 379 KEZ OKUNDU
“Güzel Bir Samsun Bırakmak İçin Çabalıyoruz”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programına katılarak çocukların neşesine ortak oldu. Programda minik öğrencilerin hazırladığı halk oyunları ve jimnastik gösterileri izleyenlerin beğenisini topladı.

Çocuklar Bizim Geleceğimizdir

Çocukların geleceğin teminatı olduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çocuklar bizim geleceğimizdir. Onlar yarının belediye başkanları, valileri, milletvekilleri olacak. Onlar harabe bir şehri değil, alt yapısıyla, üst yapısıyla, temizliğiyle, yollarıyla, sosyal imkânlarıyla gelişmiş bir şehri hak ediyorlar. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak geleceğin teminatı olan çocuklarımıza güzel ve yaşanabilir bir Samsun bırakmak için yoğun çabalarımız var. Ben tüm yavrularımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm içtenliğimle kutluyorum” dedi.

Başkan Yılmaz daha sonra şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyelerini taktim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
“Güzel Bir Samsun Bırakmak İçin Çabalıyoruz” başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

“Güzel Bir Samsun Bırakmak İçin Çabalıyoruz” ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ