21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

Haftanın Önemli Haberleri

  • 20 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 401 KEZ OKUNDU
Haftanın Önemli Haberleri

Geride bırakmakta olduğumuz hafta (14-20 Mart) içerisinde Tekkeköy’ün gündemini belirleyen haberleri derledik.

Pazar günü akşam saatlerinde Ankarada yaşanan patlama ile başladığımız ve maalesef 30’un üzerinde kişinin hayatını kaybettiği olayla başlayan haftada olayla alakalı taziye mesajları ile başladı.

İlgili Haber: Hayati Tekin Ankara’daki Saldırıları Kınadı

Ankara’da meydana gelen patlamadan dolayı etkinliklerle kutlanmayan 14 Mart Tıp bayramı kapsamında Tekkeköy Belediyesi Başkan vekili Aydın Karmil, Tekkeköy sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek hediye etti.

İlgili Haber: Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Samsun’un en büyük organizasyonlarından birisi olan Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 2016 15 Mart salı günü açıldı. Bir çok marka ve bir çok ürün çeşidinin olduğu fuar bugün (20 Mart) sona erecek.

İlgili Haber: Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 2016

Tüm Türkiye’de olduğu gibi tarihimizin en önemli zaferleri arasında yer alan Çanakkale ve diğer kaybettiğimiz şehitlerimizi anma günü ilan edilen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü etkinlikleri kapsamında bir çok etkinlik düzenlendi. Camilerde düzenlenen etkinlikler ile şehidler için Yasin-i Şerif okunarak dualar edildi. N.Serap Ulusoy Lisesi tarafından gerçekleştirilen ilçe programında da Çanakkale ruhu kısa kesitler ve türkülerle izleyicilerde yaşatıldı.

İlgili Haber: Tekkeköy Çanakkale’yi Unutmadı
İlgili Haber: N. Serap Ulusoy Çanakkale’yi Yaşattı

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın babası Hacı Halit Usta cumartesi günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi bügün Havza’da kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

İlgili Haber: Erhan Usta’nın Babası Vefat Etti

Eski İç İşleri Bakanı ve Milliyetçi Hareket Partisi eski Milletvekili Meral Akşener Samsun Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanı Ömer Süslü’nün ev sahipliğinde Samsun’a geldi. Olumsuz hava koşullarına rağmen Samsun Kurtuluş yolu üzerinde vatandaşlara seslenerek Genel Başkan olması durumunda yapacaklarını anlattı.

İlgili Haber: Akşener Kurtuluş Yolunda Vatandaşlara Seslendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Haftanın Önemli Haberleri başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Haftanın Önemli Haberleri ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ