26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Hasan Togar’dan Ankara Çıkarması

  • 12 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 190 KEZ OKUNDU
Hasan Togar’dan Ankara Çıkarması

Tekkeköy Haber – Belediye Başkanı Hasan Togar Ankara ziyaret programında Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ı ziyaret etti.

Türkiye’nin seksen bir ilinde sağlık alanındaki önemli yatırımlar yapılacağı ve Bakan Demircan’ın doğup büyüdüğü şehir olan Samsun’u Sağlık turizminin başkenti yapacağına inancımız tam olduğunu belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Bakan Demircan’a dosya verdi.

Sosyal medya hesabından teslim edilen dosya ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar “Gerek Samsun’a şehir Hastanesi kazandırılması, gerekse ilçemizin bulunduğu şehrin doğu tarafına 200 yataklı Devlet Hastanesi kazandırılması ile ilgili imar, yer, arazi, etüt ve diğer tüm çalışmaları içeren dosyalarımızı Sağlık Bakanımzı sayın Ahmet Demircan’a taktim ettik. İnşallah Sağlık Bakanımız Samsun’umuzu bölgenin sağlık turizminin başkenti konumuna getirecektir.” ifadelerine yer verdi.

Tekkeköy’e Okul Yapma Sözü

Başkan Togar’ın Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ı ziyareti sırasında Adeka İlaç san. ve Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpacıoğlu ile de bir araya geldi. Samsun ekonomisine olumlu katkılar sağlayacak yatırımlar yapan Arpacıoğlu görüşmeler sırasında Tekkeköy’e okul yaptırma sözü verdi.

Tekkeköy Gündem

Sağlık Bakanı Ziyaret

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Hasan Togar’dan Ankara Çıkarması başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Hasan Togar’dan Ankara Çıkarması ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ