20.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Hayati Tekin Gelemen’i Gündeme Getirdi

  • 20 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 806 KEZ OKUNDU
Hayati Tekin Gelemen’i Gündeme Getirdi

Samsun Milletvekili ve eski Tekkeköy Belediye başkanı Hayati Tekin Tekkeköy Gelemen bölgesinin kullanılmamasını Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşıdı.

Yetkililerin teşvik konusunda adaletsiz davrandığını ve Tekkeköy Gelemen bölgesinin yıllardır boş bekletildiğini belirten Samsun Millet Vekili Hayayi Tekin “Meclisi gündemine getirdi. Karadeniz’in en büyük şehri olan Samsun’da sanayici açısında sorunların en başında teşvikde adaletsizlik gelmektedir. Büyükşehir tarafından şehir merkezindeki küçük sanayiciye çıkın denilirken sanayi arsası gösterilmemesi vicdansız bir garabet olarak ortada durmaktadır. Ayrıca Samsun’da tersane alanı olarak bilinen yaklaşık 3 bin dönüm arsa 20 yıldır boş beklemektedir. Gemi imalatı için tahsis edilen arsaların talepçileri tarafından terk edildiği bilinmektedir” dedi.

Alanın ulaşım kolaylıklarından ve genişliğinden bahseden Tekin “Söz konusu arsa, limanıyla, demir yoluyla, hava yoluyla kara yoluyla iç içedir. Bu kadar değerli bir arsa en az 30’ar dönümlük 50 fabrika sığacak olan alan kullanılmamaktadır. Bu iktidarınızın beceriksizliğidir, ayıbıdır, lütfen buna el atın.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Hayati Tekin Gelemen’i Gündeme Getirdi başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Hayati Tekin Gelemen’i Gündeme Getirdi ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ