26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Hayvan Hırsızları Tutuklandı

  • 22 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 250 KEZ OKUNDU
Hayvan Hırsızları Tutuklandı

Samsun İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Tekkeköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince hayvan hırsızlığı konusunda incelemelerde bulundu.

Samsun Valiliğindenn yapılan “Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda, İ.T.,Ş.T,O.T,N.T,O.Y,ve G.K isimli altı şüphelinin Tekkeköy İlçesindeki ahırlarında yapılan aramada, çalıntı olduğu değerlendirilen toplam 39 adet Büyükbaş ve bir adet Küçükbaş hayvan ele geçirildi. (Hayvanların 14 adedinin kulak küpesiz, 20 adedinin kulak küpesinin değiştirilmiş olduğu tespit edildi.)

Bahse konu şüpheliler, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alındı. Ele geçen hayvanlardan, sahibi tespit edilen 16 Büyükbaş ve bir Küçükbaş hayvan sahiplerine teslim edildi. Şüpheli ifadeleri ve yapılan araştırmalar neticesinde, Canik İlçesinde, şüphelilerden Ş.T’ye ait ahırda yapılan aramada sekiz adet kulak küpesiz ve 31 adet küpeli hayvan tespit edildi. Çalıntı olduğu tespit edilen bir Büyükbaş hayvanın sahibine teslimi gerçekleştirildi” ifadeleri kullanıldı.

Gözaltına alınan altı kişiden ikisinin tutuklandığı dört kişinin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Hayvan Hırsızları Tutuklandı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Hayvan Hırsızları Tutuklandı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ