26.03.2019 - Tekkeköy Gündem

Her Pazartesi Başkan Vatandaşları Dinliyor

  • 21 Ağustos 2017
  • 0 YORUM
  • 178 KEZ OKUNDU
Her Pazartesi Başkan Vatandaşları Dinliyor

Mesai saatleri içerisinde vatandaşların sorunlarının dinlendiği çözüm merkezinde Pazartesi günleri Tekkeköy Belediye başkanı bizzat katılıyor.

Vatandaşlarla bir araya gelerek halkın taleplerini tek tek çözmeye çalışan Tekkeköy Belediye Başkanı, “Halkımızın talepleri görüşmeleri bizler için çok önemli. İlçemizi ilçemizin asıl sahibi vatandaşlarımız ile istişareler ve fikir alış verişleri çerçevesinde yönlendirerek projelerin hayat bulmasını sağlıyoruz. İlçemizdeki her yaştan vatandaşımızın görüşü, bakış acısı ve talepleri bizi hizmetin en iyisini ve en kalitelisini yapmaya sevk ediyor. Elli bin nüfuslu ilçemizin değişimi ve gelişimi yeni taleplerin ortaya çıkmasında da öncü oluyor. Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı çeken Tekkeköy hizmet rüzgarıyla artık kendini aştı. Bizde ilçemize ve halkımıza yakışan projeleri çalışmaları kat kat artırarak gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Her hafta pazartesi günü çözüm merkezimizde vatandaşlarımız ile halk günümüzde buluşmaya ve onların taleplerini dinleyip çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Gücümüzün kaynağı halkımız ile birlikte ortak akıl çerçevesinde yönettiğimiz ilçemize en iyi hizmeti sunmak için her talebi ayrı ayrı değerlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
Her Pazartesi Başkan Vatandaşları Dinliyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

Her Pazartesi Başkan Vatandaşları Dinliyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ