27.05.2019 - Tekkeköy Gündem

İbrahim Şahin Yeni Görevine Uğurlandı

  • 22 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 631 KEZ OKUNDU
İbrahim Şahin Yeni Görevine Uğurlandı

Valiler Kararnamesi ile birlikte Samsun’da görev yapan Vali İbrahim ŞAHİN, Samsun protokolü, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve işadamları tarafından sevgi ve hüzünle Merkez Valiliği görevi için Ankara’ya uğurlandı.

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Vali Konağının önünde düzenlenen ve duygusal anların yaşandığı törende kendisini uğurlamaya gelen herkese teşekkür ederek tek, tek vedalaştı.

İbrahim Şahin veda mesajında “İki yıl 9 ay süren görevimi; her şeyin en güzeli ve iyisine layık saygıdeğer Samsunlularla karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü ve güvene dayalı bir bütünleşmeyi esas alarak vatandaşlarımızın huzurunu, mutluluğunu öncelikli kılan vatandaş odaklı etkin, verimli, kaliteli hizmet sunma anlayışıyla yürütme gayreti içinde oldum.

Olumlu Hizmetlerin Yapıldığına İnanıyorum

Görevim sırasında resmi ve özel bütün kurum ve kuruluşlarla örnek bir işbirliği anlayışı içinde ihtiyaç ve sorunların çözümü konusunda ortak bir gündem oluşturulduğuna ve birçok olumlu hizmetin yapıldığına inanıyorum.

Samsun Valiliğimiz süresinde İnsan haklarına, hukuka saygılı, insanımıza hizmet etmeyi en yüce amaç ve değer sayan yönetim anlayışı ve çabası içinde, kamu ve özel sektör yatırımlarında, sanayi, ticaret ve hizmet alanında, eğitim, sağlık, ulaştırma, tarım, spor, çevre, kültür ve turizm ile tanıtım konularında önemli yatırım ve hizmetler gerçekleştirildi. Samsun ülke genelindeki etkinliğini ve önemini her zaman artarak sürdürecektir.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İbrahim Şahin Yeni Görevine Uğurlandı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İbrahim Şahin Yeni Görevine Uğurlandı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ