25.05.2019 - Tekkeköy Gündem

İki Takım Arasında Dostluk Gelişiyor

  • 26 Mart 2016
  • 0 YORUM
  • 374 KEZ OKUNDU
İki Takım Arasında Dostluk Gelişiyor

Milli takımlar için lige verilen arada Samsunspor ile Trabzonspor arasında hazırlık karşılaşması oynanacak. İki takımında fiziksel olarak arayı en iyi şekilde değerlendirmesi için oynanacak karşılaşma iki takım arasında dostluğun gelişmesi için önemli bir rol oynuyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Trabzonspor’un önemli taraftar gruplarından Trabzonlu Gençler’in yaptığı dostluk açıklamasına Samsunpor’un önemli taraftar grubu Forza Şirinler, cevap olarak açıklamada bulundu. Forza Şirinler yapmış olduğu açıklamada “Trabzonlu Gençler’in yaptığı açıklamaya karşı bizde bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Bildiğiniz üzere Trabzonspor ve Samsunspor düşmanlığı çok eskilere dayanır. Bu iki karadeniz takımı tarihte kaderleri barışmamıştır. Ancak bu iki güzel şehrin düşmanlığını doğru bulmuyoruz ve Karadeniz takımları olarak bütün Karadeniz bu zor günlerde bir ve beraber olmamız lazım. Pazar günü bu ilk adım olabilir her şey bu iki şehir arasında artık bu başlangıç olsun bu zor günlerde birlik beraberlik olsun. Biz yapılan hiçbir iyiliği geri çevirmeyiz. Trabzonspor taraftarları bize iyilik yaparsa elbet karşılığından fazlasını alacaktır…” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İki Takım Arasında Dostluk Gelişiyor başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İki Takım Arasında Dostluk Gelişiyor ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ