22.03.2019 - Tekkeköy Gündem

İl Başkanından Dolandırıcılık Uyarısı

  • 18 Ağustos 2016
  • 0 YORUM
  • 366 KEZ OKUNDU
İl Başkanından Dolandırıcılık Uyarısı

CHP Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz telefon dolandırıcılarına karşı dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulundu. Akcagöz “15 Temmuz darbe girişimi sonrası bazı dolandırıcıların polis ve asker üniforması giyip vatandaşların evlerine gittiği, vatandaşlarımızı telefonla arayarak isimlerinin Fetö ile bağlantısının tespit edildiğinin söylenilerek dolandırılmak istenildikleri yönünde bilgiler almaktayız . Samsunlu hemşehrilerimiz, bunlara asla itibar etmemelidir.” ifadelerini kullandı.

Bu tür durumları polise ihbar etmenin toplumun yararına olacağını belirten CHP Samsun İl Başkanı “İletişim yoluyla dolandırıcılık olaylarının önüne geçilebilmesi, şüpheli şahısların yakalanmaları ve vatandaşlarımızın mağdur olmalarının engellenmesi amacıyla kolluk görevlilerimizce gerekli çalışmalar yapılmakta olup, vatandaşlarımızın böyle bir dolandırıcılık olayı ile karşılaşmaları veya bu yönde herhangi bir duyum almaları halinde hemen 155 polis imdat hattını aramaları, asayişin sağlanmasına katkı sağlayacağı gibi, toplumun yararına olacaktır. ” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İl Başkanından Dolandırıcılık Uyarısı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İl Başkanından Dolandırıcılık Uyarısı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ