21.05.2019 - Tekkeköy Gündem

İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü’nden Tekkeköy’e Ziyaret

  • 28 Haziran 2017
  • 0 YORUM
  • 912 KEZ OKUNDU
İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü’nden Tekkeköy’e Ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü Sayın Mesud TAN, iki yıldır gençlik ve yaygın eğitim faaliyetlerine devam eden İlim Yayma Cemiyeti Tekkeköy Şubesini ziyaret etti. Faaliyetler hakkında bilgi alan Genel Müdür Mesud TAN, başarılı çalışmalarından dolayı Şube Başkanı Ahmet DEBEROĞLU’na teşekkür etti.

Ardından Samsunun gözde okulu olabilecek çevre imkânına sahip 24 Derslik okul 200 kişilik yurt binası ve 1200 kişilik GSB spor salonu ile muhteşem bir eser olan Tekkeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Külliyesini ziyaret etti. Ziyarette Tekkeköy İmam Hatip Platformu Başkanı ve Tekkeköy İmam Hatipliler Derneği Başkanı Hayri AĞIRLAR, İlim Yayma Cemiyeti Tekkeköy Şube Başkanı Ahmet DEBEROĞLU, Başkan Yardımcısı Sabri YETGİN ve Cemiyet üyesi Ali MUTİ hazır bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığımızın onayıyla açılan Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesinin sorunsuz açılması ve başarılı bir şekilde hizmet verebilmesi için istişarelerde bulunuldu.
Ziyarette Genel Müdür Mesud TAN “Milli Eğitim Bakanlığımızın onayıyla açılan Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesinin İlimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu okulumuzun erdemli bir nesil ve erdemli bir geleceğin inşasındaki rolünün farkındayız. Bu okulumuzun her yönüyle örnek bir okul olabilmesi için her türlü desteği vermeye hazırız. Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi arsasının tahsisinden, bu safhaya gelişine kadar her safhasında ciddi gayret gösteren İlim Yayma Cemiyeti Tekkeköy Şube Başkanımız Ahmet DEBEROĞLU’na teşekkürlerimi sunarım ” diyerek ilçeden ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü’nden Tekkeköy’e Ziyaret başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü’nden Tekkeköy’e Ziyaret ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ