24.05.2019 - Tekkeköy Gündem

İlim Yayma Cemiyetinde 28 Şubat ve Erbakan Anlatıldı

  • 01 Mart 2018
  • 0 YORUM
  • 247 KEZ OKUNDU
İlim Yayma Cemiyetinde 28 Şubat ve Erbakan Anlatıldı

Tekkeköy İlim Yayma Cemiyeti tarafından her hafta düzenlenen sohbetlerin bu haftaki etkinliğinde 28 Şubat darbesi ve Necmeddin Erbakan konuşuldu. 28 Şubat Postmodern Darbesi ve Başbakan Prof.Dr. Necmeddin Erbakan konulu salı Sohbeti Tekkeköy İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ahmet Deberoğlu’nun takdimi ile başladı.

Açılış konuşmasının ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sekreteri Tevfik Yılmaz Demir, eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmeddin Erbakan’ın hayati, kişiliği ve davası hakkında cemiyet seminer salonunda sunum yaptı. Programın devamında 28 Şubat Postmodern darbe süreci ve yaşanan travmalar konusunda bilgiler paylaşıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yavuz Bayram olayın bizzat mağduru olarak paylaşımda bulundu. Cemiyet üyeleri ve misafirlerimizin katıldığı programın sonunda katılımcı hocalara cemiyet adına hediye takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yorumlarınıza gerçekten oldukça değer veriyoruz ve belirli zaman aralıklarında asıl muhataplarına iletiyoruz.
İlim Yayma Cemiyetinde 28 Şubat ve Erbakan Anlatıldı başlığı altında yazacağınız tüm yorumlar Tekkeköy Gündem yayın ilkelerine uygunluğu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Hakaret içeren yorumlar yayınlanmaz.

İlim Yayma Cemiyetinde 28 Şubat ve Erbakan Anlatıldı ile ilgili olmayan yorumlarınız için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ